جدید تلسکوپ نیوتنی BRESSER SPICA 130/650 EQ3 نمایش بزرگتر

فقط آنلاین

تلسکوپ نیوتنی - BRESSER SPICA 130/650 EQ3

محصول جدید

  • مناسب برای شروع رصد آسمان شب
  • حمل و نقل آسان
  • کاربرد آسان
  • جوینده نقطه قرمز
  • سه پایه قطبی با قابلیت عکاسی

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 50000 loyalty points. Your cart will total 50000 loyalty points that can be converted into a voucher of 10,000 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

تلسکوپ های ۵ اینچی به دلیل حجم و اندازه ی متوسط و هم چنین توانایی گردآوری نورکافی با چنین دهانه ی تلسکوپی و آینه های با کیفیت، بسیار مورد علاقه ی منجمان مبتدی و حرفه ای می باشند، این امر باعث شده معمولاً اکثر منجمان در کنار تلسکوپ های بزرگ و پیشرفته ی خود تلسکوپی ۵ اینچی را نیز همراه داشته باشند.
فاصله کانونی کم تلسکوپ ۵ اینچی و هم چنین توانایی جمع آوری نور بسیار خوب، این محصول را تلسکوپی مناسب و سریع برای عکسبرداری نموده که محدوده ای گسترده از اجرام پرنور و کم نور اعماق آسمان را قابل مشاهده می کند.
مقر این تلسکوپ ۱۳۰ میلی متری ۵ اینچی مدل EQ3 استیل می باشد که از استحکام مطلوبی بهره مند است و برای حرکت آن در دو محور بعد و میل از دو پیچ حرکت ریز بصورت دستی استفاده می شود که باعث دقت بیشتری در ردیابی اجرام آسمان می شود. این تلسکوپ بازتابی ابزار کافی برای یک منجم آماتور به همراه دارد که از جمله آن می توان به چشمی های ۲۶ و ۹.۷ میلی متری سوپر پلوسل که کیفیت و شفافیت مطلوبی ارائه می دهند اشاره نمود. هم چنین دارای عدسی بارلو ۳برابر و چشمی مستقیم کننده با تصویر ۱.۵ برابر، به همراه حلقه ها و صفحه اتصال برای نصب تلسکوپ است. جوینده ی این ۵ اینچی از نوع نقطه قرمز (RED DOT) بوده و به راحتی روی تلسکوپ نصب می گردد.
برای جستجو و داشتن رصدی لذت بخش تر می توان این تلسکوپ بازتابی را مجهز به موتور تک محوره RA و یا سامانه جستجوی خودکار نمود که این کار باعث دقت فوق العاده در هنگام مشاهده اجرام آسمان و هم چنین ردیابی آسانتر برای عکاسی های نجومی می شود.

17 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: