دوربین تک چشمی BRESSER Condor 20-60x85 straight view Spotting Scope

4321502

محصول جدید

  • قطر عدسی 85 میلیمتر
  • وضوح بالا
  • دید مناسب
  • فکوس سریع و مستقیم

جزییات بیشتر

4 قلم

By buying this product you can collect up to 155000 loyalty points. Your cart will total 155000 loyalty points that can be converted into a voucher of 31,000 تومان.


1,550,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

منشورهای تک چشمی 85 میلی متری برسر برای ایجاد تصویری با روشنایی مطلوب و کنتراست زیاد بصورت کامل و چند لایه (FMC) اندود شده اند. چیدمان و آرایش منشوری این دوربین از نوع جانبی (PORRO) بوده که باعث جذب و بازتاب نور فوق العاده ای در این تک چشمی می شود. در کنار این خصوصیت ویژگی مثبت دیگری که از قابلیت های این دوربین به حساب می آید، جنس منشور این تک چشمی است که از نوع BaK-4  بوده و تصویری بسیار با کیفیت ایجاد می کند.

قابلیت گردآوری نور فوق العاده در این دوربین تک چشمی 85 میلی متری باعث شده که حتی در شرایط آب و هوایی گرگ و میش و کم نور بتوان اجسام را بصورت روشن مشاهده کرد. این دوربین ضدآب بوده و فضای درونی آن برای اطمینان از بخار نگرفتن با گاز نیتروژن پر شده بنابراین ضدبخار و مناسب برای شرایط آب و هوایی دشوار است.

قابلیت زوم این دوربین بین ۲۰ تا ۶۰ برابر متغیر است که همین ویژگی بسیار قابل توجه طبیعت گران و دوستداران شکار و کوهپیمایی می باشد. هم چنین فوکوسر قدرتمند و دقیقی که روی این تک چشمی تعبیه شده است با حرکت نرم و سریع خود به خوبی تصویر را کانونی می کند. قابلیت فوکوس این دوربین در نزدیک ترین مکان ۶.۵ متر است که جسم مورد نظر به صورت واضح قابل مشاهده می باشد.

مشخصات

مشخصات فنی دوربین تک چشمی

بهترین انتخاب برایطبیعتگردی و پرنده نگری
ساختار اپتیکیشکستی
قطر دهانه85 میلیمتر
کوتینگ ( پوشش )Fully multi-coated
رنگ پوشش (coating)سبز
کمترین بزرگ‎‌نمایی20 برابر
بیشترین بزرگ‌نمایی60 برابر
میدان دید (FOV)2.3 درجه
نزدیکترین فاصله ( هر 1000متر )40 متر
جنس منشورBaK-4
قابلیت اتصال به پایهدارد
قابلیت نصب دوربیندارد
ضد آب (waterproof)بله
گاز نیتروژن / ضد بخار آبدارد
نوع فکوسرچرخشی / تک سرعته
وزن ابزار1750 گرم

18 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: