جدید سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC نمایش بزرگتر

سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC

محصول جدید

19 قلم

By buying this product you can collect up to 25500 loyalty points. Your cart will total 25500 loyalty points that can be converted into a voucher of 5,100 تومان.


255,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

این سه پایه مناسب برای دوربین های تک چشمی، دو چشمی و هم چنین دوربین های عکاسی می باشد، همراه داشتن یک کیف، حمل و نقل این سه پایه را آسان کرده است. نوع پایه و گیره های آن بر استحکام و ایستائی این سه پایه افزوده است.

این سه پایه ی عکاسی مدل CLASSIC در عین حال که سبک و قابلیت حمل آسانی دارد، به راحتی می تواند وزن دوربین های نجومی بزرگ را تحمل کند. بدنه ی آن از جنس آلومینیوم ساخته شده است و در سه سایز، قابلیت تغییر ارتفاع دارد. حلقه ای در میان سه پایه های آن نصب شده است که برای مواقعی که نیاز به بستن این ابزار به زمین و یا سقف ماشین و یا سطوح مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و به ثابت ماندن و جلوگیری از افتادن و سرنگون شدن سه پایه کمک می کند.

دوربین عکاسی، دوربین دو چشمی و تک چشمی که قابلیت اتصال به سه پایه دارند مانند تمامی دوربین های دو چشم و تک چشم کمپانی مید، برسر و نشنال جئوگرافیک موجود در شرکت آوای تجارت جهانبین به راحتی روی این سه پایه نصب می شوند. صفحه ی نگهدارنده ی دوربین که به زیر دوربین ها پیچ می شود و به صورت کشویی روی سه پایه عکاسی قفل می شود، این اطمینان را برای استفاده کنندگان حاصل می کند که دوربین به سادگی از سه پایه جدا نمی شود و خطر افتادن و ضربه خوردن از ارتفاع سه پایه را ندارد.

دسته ای روی سه پایه وجود دارد که به راحتی با یک دست دوربین نصب شده را به چپ، راست، بالا و پایین حرکت می دهد و می تواند دوربین را از یک سمت از مقر سه پایه جدا کرده و تا ۹۰ درجه بچرخاند. کیف حمل سبک این سه پایه به جا به جایی این ابزار در مسافرت ها و گردش کمک زیادی می کند.

لوازم جانبی