جدید فیلتر رصد سیارات و ماه - MEADE COLOR FILTER SET LENS نمایش بزرگتر

فیلتر رصد سیارات و ماه - Meade Series 4000 Color Filter

محصول جدید

17 قلم

By buying this product you can collect up to 28000 loyalty points. Your cart will total 28000 loyalty points that can be converted into a voucher of 5,600 تومان.


280,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

فیلتر های رنگی شیشه ای باعث افزایش رزولوشن و کنتراست تصویر در رصد سیارات و ماه می شوند و باعث می شوند جزئیات تصویر بهتر دیده شود. این سری فیلتر ها برای چشمی های ۱.۲۵ اینچ استفاده می شوند و با استفاده از آن ها می توان ساختار هایی که معمولا بدون فیلتر دیده نمی شود را مشاهده کرد.

همه ی فیلتر های این مجموعه با کوتینگ ضد انعکاسی از هر دو طرف پوشش داده شده اند که باعث بالاترین عملکرد فیلتر می شود.

فیلتر های موجود در این مجموعه فیلتر های رنگی کمپانی مید (MEADE) در چهار رنگ بصورت زیر است:

فیلتر قرمز با ۱۴% انتقال نور: مناسب برای جزئیات سطح مشتری و جزئیات زحل و حلقه های آن و همچنین ایده آل برای رصد با تلسکوپ های بزرگ به دلیل انتقال درصد محدود نور

فیلتر زرد با ۷۴% انتقال نور: باعث افزایش کنتراست تصویر در مریخ و ماه و همچنین مشاهده ی با کیفیت جزئیات زرد و قرمز سطح مشتری و زحل

فیلتر آبی با ۳۰% انتقال نور: این فیلتر برای رصد هرچه بهتر کمربند های ابری مشتری و هم چنین کنتراست بهتر در رصد زحل و سطح ماه ایده آل است.

فیلتر ماه (NEUTRAL DENSITY) با ۱۳% انتقال نور: باعث کاهش تابش نور خیره کننده در رصد ماه می شود و با کم کردن نور ماه رصد آن را آسان تر می کند.

2 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: