آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

فقط آنلاین

آسمان نمای دیجیتال مدل NP768-p

محصول جدید

  • تعداد پیکسل 768
  • زاویه پخش 175 درجه
  • دارای جعبه و سیستم خنک کننده
  • مناسب برای مدارس و مراکز

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 2900000 loyalty points. Your cart will total 2900000 loyalty points that can be converted into a voucher of 580,000 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

وزن ابزار12 کیوگرم
میدان دید (FOV)180 درجه
نام دستگاهNP768-p
حداکثر قطر گنبد6 متر
تعداد پیکسل در قطر768
زاویه پروژکشن175 درجه
گارانتی2 سال
خدمات پس از فروش10 سال

اطلاعات بیشتر

آسمان نمای دیجیتال مدل NP768 ارزان ترین و در عین حال یکی از با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار ایران حتی جهان است. این دستگاه که تماما توسط متتخصصان موسسه آسمان شب طراحی و تولید شده، یک ابزار ایده آل جهت آموزش نجوم در مراکز نجومی ، مدارس ، دانشگاه ها و ... است. قیمت مناسب این دستگاه آن را به ابزاری ایده آل جهت استفاده در مکان هایی مانند مدارس می کند. این آسمان نما از لنز چشم ماهی (Fisheye) استفاده می کند. لنزهای چشم ماهی کیفیت بسیار بالاتری نسبت به آسمان نماهای آینه ای دارند. دراین مدل های چشم ماهی، دستگاه در مرکز گنبد قرار می گیرد و فاصله تصویر تا لنز برای تمام نقاط گنبد یکسان است. از اینرو تمام نقاط تصویر کیفیت بالا و وضوح مناسبی دارند. این در حالی است که در آسمان نماهای آینه ای به علت اینکه دستگاه دریک طرف گنبد قرار می گیرد همیشه مشکل اعوجاج و وضوح تصویر وجود دارد. این دستگاه بسیار کوچک و قابل حمل است و آن را با خودروی کوچکی جا به جا کرد. هم اکنون گروه های زیادی در سرتاسر ایران از این ابزار جهت آموزش و اجرای آسمان نما در مدارس مختلف استفاده می کنند.  

نکته بسیار مهم در مورد آسمان نماهای تولیدی توسط ما خدمات پس از فروش و تامین سریع قطعات است. به دلیل تولید این دستگاه در ایران تمامی قطعات و تعمیرات به سادگی و سرعت قابل انجام است. آسمان نماها معمولا در طول سال با زمان بندی مشخصی به گروه های مختلف همانند مدارس نمایش ارائه می کنند و هرگونه اخلال بلند مدت در این زمانبندی می تواند برنامه آسمان نما را دچار اشکال نماید. از این جهت پشتیبانی و تامین قطعات نقش بسیار کلیدی ای دارد.  

سیستم عامل  دستگاه آسمان نما مدل NP768-P سیستم عامل Windows است. و این موضوع کار با آن را بسیار ساده می نماید. نرم افزار مورد استفاده در آسمان نما نرم افزار آشنا و رایج Stellarium است که در بین دوستاران به علم نجوم بسیار شناخته شده می باشد. کنترل آسمان نما توسط صفحه کلیدی مجهز به کلیدهای نورانی جهت راحتی کار در محیط آسمان نما انجام می گیرد. کار با نرم افزار بسیار ساده بوده و کابر می تواند در زمان بسیار کمی با کلیدهای میان بر جهت کار با ذستگاه آشنا شود. راهنمای استفاده فارسی نیز به همراه دستگاه عرضه می شود که تمامی مطالب لازم در آن تدارک دیده شده است. همچنین فیلم آموزش کار با دستگاه نیز به ربان فارسی برای راحتی بیشتر عرضه می گردد.  

در این دستگاه کامپیوتر داخلی وجود ندارد و کاربر می تواند بسته به شرایط محیط از کامپیوتر Laptop و یا Desktop استفاده کند.  

نکته بسیار مهم در مورد این دستگاه میدان دید 175 درجه ای آن است که بسیاری از مدل های داخلی و چینی میدان دید بسیار کمتری دارند. میدان دید کمتر تصویر به معنای پائین تر قرار دادن دستگاه نسبت به لبه گنبد است و این موضوع علاوه بر اعوجاج تصویر باعث می شود نتوان از چنین دستگاه هائی با چتر های بادی قابل حمل استفاده کرد.

نکته بسیار مهم دیگر کیفیت اپتیکی دستگاه است . این مجموعه بالاترین کیفیت اپتیکی را در بین دستگاه های موجود تضمین می کند و در این زمینه آمادگی خود را جهت هر گونه تست اپتیکی اعلام می نماید.

همچنین دستگاه های تولیدی این شرکت مجهز به سیستم کنترل حرارت داخل لنز است. فیلتری مخصوص از ورود امواج IR که در واقع بخش حرارتی امواج الکنرومغناطیسی است جلوگیری کرده و در نتیجه طول عمر سیستم اپتیکی چندین برابر افزایش می یابد.

مشخصات

Reviews

مشخصات فنی پلانتاریوم

نام دستگاهNP768-p
حداکثر قطر گنبد6 متر
تعداد پیکسل در قطر768
میدان دید (FOV)180 درجه
زاویه پروژکشن175 درجه
وزن ابزار12 کیوگرم
گارانتی2 سال
خدمات پس از فروش10 سال

No customer reviews for the moment.

Write a review

آسمان نمای دیجیتال مدل NP768-p

آسمان نمای دیجیتال مدل NP768-p

  • تعداد پیکسل 768
  • زاویه پخش 175 درجه
  • دارای جعبه و سیستم خنک کننده
  • مناسب برای مدارس و مراکز

کالاهای دیگر در این زمینه (7)