آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

فقط آنلاین

آسمان نمای دیجیتال مدل NP-1080

تعمیری

By buying this product you can collect up to 3900000 loyalty points. Your cart will total 3900000 loyalty points that can be converted into a voucher of 780,000 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

وزن ابزار17 کیلوگرم
میدان دید (FOV)180 درجه
نام دستگاهNP-1080
حداکثر قطر گنبد8 متر
تعداد پیکسل در قطر1080
تعداد پیکسل کل تصویر1080
زاویه پروژکشن175 درجه
شدت نور (انسی لومنس)4000 لومیس
کنتراست پویا1:11000
عمر لامپ در حالت استاندارد4000 ساعت
عمر لامپ در حالت اقتصادی5000 ساعت
امکان پخش سه بعدیدارد
گارانتی2 سال
خدمات پس از فروش10 سال

اطلاعات بیشتر

آسمان نمای دیجیتال مدل NP1080 ارزان ترین و در عین حال یکی از با کیفیت ترین دستگاه های موجود در بازار ایران و حتی جهان است. این دستگاه که تماما توسط متتخصصان ایرانی طراحی و تولید شده یک ابزار ایده آل جهت آموزش نجوم در مراکز نجومی ، مدارس ، دانشگاه ها و ... است. قیمت مناسب این دستگاه آن را به ابزاری ایده آل جهت استفاده در مکان های کوچک مانند مدارس می کند.  آسمان نماهای مبتنی بر لنز Fisheye کیفیت بسیار بالاتری نسبت به آسمان نماهای آینه ای دارند. در آسمان نماهای مبتنی بر لنز همانند همین مدل دستگاه در مرکز گنبد قرار می گیرد و فاصله تصویر تا لنز برای تمام نقاط گنبد یکسان است. از اینرو تمام نقاط تصویر کیفیت بالا و وضوح مناسبی دارند. در آسمان نماهای آینه ای به علت اینکه آینه دریک طرف گنبد قرار می گیرد همیشه مشکل وضوح تصویر و اعوجاج وجود دارد. این دستگاه بسیار کوچک و قابل حمل است و از آن به خوبی می توان جهت استفاده در نقاط مختلف استفاده کرد. این دستگاه به همراه چتری بادی می تواند بهترین ابزار جهت آموزش نجوم در میان مدارس باشد. هم اکنون گروه های زیادی در سرتاسر ایران از این ابزار جهت آموزش و اجرای آسمان نما در مدارس مختلف استفاده می کنند.  
نکته بسیار مهم در مورد آسمان نماهای تولیدی توسط ما خدمات پس از فروش و تامین سریع قطعات است. به دلیل تولید این دستگاه در ایران تمامی قطعات و تعمیرات به سادگی و سرعت قابل انجام است. آسمان نماها معمولا در طول سال با زمان بندی مشخصی به گروه های مختلف همانند مدارس نمایش ارائه می کنند و هرگونه اخلال بلند مدت در این زمانبندی می تواند برنامه آسمان نما را دچار اشکال نماید. از این جهت پشتیبانی و تامین قطعات نقش بسیار کلیدی ای دارد.  
سیستم عامل کامپیوتر دستگاه آسمان نما مدل NP1080 سیستم عامل Windows است. و این موضوع کار با آن را بسیار ساده می نماید. نرم افزار مورد استفاده در آسمان نما نسخه ای خاص از نرم افزار آشنا و رایج Stellarium است که در بین دوستاران به علم نجوم بسیار شناخته شده می باشد. کنترل آسمان نما توسط صفحه کلیدی مجهز به کلیدهای نورانی جهت راحتی کار در محیط آسمان نما انجام می گیرد. کار با نرم افزار بسیار ساده بوده و کابر می تواند در زمان بسیار کمی با کلیدهای میان بر جهت کار با ذستگاه آشنا شود. راهنمای استفاده فارسی نیز به همراه دستگاه عرضه می شود که تمامی مطالب لازم در آن تدارک دیده شده است. همچنین فیلم آموزش کار با دستگاه نیز به ربان فارسی برای راحتی بیشتر عرضه می گردد.  کامپیوتر به همراه این دستگاه ارائه نمی شود و کاربر بر اساس نیاز خود می تواند مدل های Laptop و یا Desktop را انتخاب نماید.
نکته بسیار مهم در مورد این دستگاه میدان دید 175 درجه ای آن است که بسیاری از مدل های داخلی و چینی میدان دید بسیار کمتری دارند. میدان دید کمتر تصویر به معنای پائین تر قرار دادن دستگاه نسبت به لبه گنبد است و این موضوع علاوه بر اعوجاج تصویر باعث می شود نتوان از چنین دستگاه هائی با چتر های بادی قابل حمل استفاده کرد.
نکته بسیار مهم دیگر کیفیت اپتیکی دستگاه است . این مجموعه بالاترین کیفیت اپتیکی را در بین دستگاه های موجود تضمین می کند و در این زمینه آمادگی خود را جهت هر گونه تست اپتیکی اعلام می نماید.
همچنین دستگاه های تولیدی این شرکت مجهز به سیستم کنترل حرارت داخل لنز است. فیلتری مخصوص از ورود امواج IR که در واقع بخش حرارتی امواج الکنرومغناطیسی است جلوگیری کرده و در نتیجه طول عمر سیستم اپتیکی چندین برابر افزایش می یابد.

مشخصات

Reviews

مشخصات فنی پلانتاریوم

نام دستگاهNP-1080
حداکثر قطر گنبد8 متر
تعداد پیکسل در قطر1080
تعداد پیکسل کل تصویر1080
میدان دید (FOV)180 درجه
زاویه پروژکشن175 درجه
شدت نور (انسی لومنس)4000 لومیس
کنتراست پویا1:11000
عمر لامپ در حالت استاندارد4000 ساعت
عمر لامپ در حالت اقتصادی5000 ساعت
امکان پخش سه بعدیدارد
وزن ابزار17 کیلوگرم
گارانتی2 سال
خدمات پس از فروش10 سال

No customer reviews for the moment.

Write a review

آسمان نمای دیجیتال مدل NP-1080

آسمان نمای دیجیتال مدل NP-1080

کالاهای دیگر در این زمینه (7)