فقط آنلاین

لوله تلسکوپ آکروماتیک BRESSER MESSIER AR 152L/1200

محصول جدید

  • عدسی 152میلیمتری با تفکیک بالا
  • مناسب برای رویت هلال
  • مناسب برای عکاسی
  • قابل نصب بر روی تمامی پایه های تلسکوپ

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 3950000 loyalty points. Your cart will total 3950000 loyalty points that can be converted into a voucher of 790,000 تومان.


  • نصب و راه اندازی تلسکوپ در تهران
  • بدون نصب و راه اندازی

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

تلسکوپ AR152، ۶ اینچی با نسبت کانونی بزرگ توانائی جمع آوری ۴۴ درصد نور بیشتر نسبت به مدل AR127، ۵ اینچی را دارد که این امر باعث ارائه تصاویری شفاف و با کنتراست و رزولوشن عالی می شود. این تلسکوپ ۱۵۲ میلی متری آکروماتیک به دلیل کنتراست زیاد و قابلیت بالا در به تصویر کشیدن اشیاء کم نور و اجرام اعماق آسمان نسبت به دیگر تلسکوپ ها گزینه بسیار خوبی برای انتخاب است. البته اشیاء پرقدرت آسمان را نیز می توانید با کنتراست بالا و با جزئیات بیشتر مشاهده نمایید. توسط این تلسکوپ جزئیات سحابی جبار در فاصله شگفت آور ۱۵۰۰ سال نوری مشاهده شده است.
از ویژگی های این تلسکوپ با ساختار دو لنزی آکروماتیک که توسط یک تیم حرفه ای طراحی و تولید شده است، داشتن کمترین خطای رنگی و کروی در تصویر است به همین دلیل برای رصد ماه و سیارات و هم چنین ستاره های دوتایی مناسب است. میدان دید باز این تلسکوپ مشاهده ی اجرام اعماق آسمان همچون کهکشان ها , خوشه های ستاره ای و سحابی های گسترده را بسیار لذت بخش می کند.
این تلسکوپ آکروماتیک ۱۵۲ میلی متری برای عکاسی و رصد سیارات و اجرام اعماق آسمان گزینه مناسبی است. از جمله خصوصیات و تجهیزات بی نظیر در این تلسکوپ آکروماتیک می توان به جوینده ۵۰×۸ آن اشاره نمود که به خوبی یک دوربین تک چشمی روی تلسکوپ به رصد و ردیابی اجرام کمک می کند همچنین یک چپقی ۱.۲۵ اینچ و چشمی بسیار با کیفیت همراه تلسکوپ ارائه میشود.
این تلسکوپ تنها یک لوله ی نوری بدون سه پایه است که با تهیه یک مقر و سه پایه استوایی EQ5 و یا جستجوی خودکار GOTO شرکت Bresser می توانید تلسکوپی فوق العاده و ایده آل برای رصد و عکاسی نجومی داشته باشید. حلقه ی نگهدارنده ی دوربین عکاسی به بدنه ی لوله از جمله تجهیزات جانبی آن می باشد.

کالاهای دیگر در این زمینه (30)