فقط آنلاین

تلسکوپ آپوکروماتیک EXPLORE SCIENTIFIC ED APO 80mm

محصول جدید

  • کیفیت بسیار بالا برای عکاسی اعماق آسمان
  • لنز ED با سع عدسی
  • وزن بسیار پایین
  • دارای چپقی 2 اینچی

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 490000 loyalty points. Your cart will total 490000 loyalty points that can be converted into a voucher of 98,000 تومان.


  • نصب و راه اندازی تلسکوپ در تهران
  • بدون نصب و راه اندازی

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

تلسکوپ آپوکروماتیک EXPLORE SCIENTIFIC ED APO 80mm

تلسکوپ شکستی آپوکروماتیک با لنز ED قادر به تولید تصاویر با کیفیت بسیار بالائی است، از دلایلی که باعث می شود این تلسکوپ گزینه ای مناسب برای عکاسان نجومی باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

    وجود ساختار ۳ لنزی شیشه های ED در این آپوکروماتیک تصویری بی نظیر ارائه می دهد.
    عاری بودن این تلسکوپ از خطاهای اپتیکی مانند خطای رنگی حتی در بزرگنمایی بالا و مناسب برای رصد در تمام بزرگنمایی کم و زیاد است.
    پیچ تنظیم فوکوسر دو سرعته با نسبت ۱ به ۱۰، از نوع فوکوسر کریفورد (بدون چرخ دنده) برای تنظیم بسیار دقیق و متمرکز شدن تصویر و حذف کوچکترین لرزشی می شود که در عکاسی نجومی بسیار کارآمد است.
    نسبت کانونی پایین این تلسکوپ ۸۰ میلی متری باعث شده تا از آن به عنوان یک استروگراف (Astrograph) با کیفیت نام برده شود.
    تصویر با کیفیت بالا با حداقل خطاهای اپتیکی تلسکوپ آپوکروماتیک با لنز ED، باعث شده این ابزار به گزینه ای مناسب برای رصد و عکاسی تبدیل شود.
    فوکوسر دو سرعته این تلسکوپ شکستی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه برای کاربردهای عکاسی انتخابی هوشمندانه است.
    این تلسکوپ شکستی آپوکروماتیک بهترین ابزار برای شروع عکاسی و دیدن اجرام اعماق آسمان و نواحی گسترده مانند سحابی جبار و یا خوشه پروین می باشد که کیفیت بالای تصویر باعث می شود بتوان با این ۸۰ میلیمتری مناظر زمینی را نیز مشاهده نمود.

قطعات این تلسکوپ اکسپلور ساینتیفیک با بیشترین دقت ساخت تهیه شده است و نیز می توان اشاره نمود که با اینکه این تلسکوپ با جنس بدنه ی با کیفیت فوق العاده بالایی ساخته شده اما در عین حال سبک و قابل حمل می باشد.

سایه بان کشویی (Dewshield) قرار داده شده بر روی این تلسکوپ برای از بین بردن نور اضافی و کاهش تشکیل شبنم در عدسی اصلی است که بر قابلیت های این آپوکروماتیک خصوصاً در هنگام عکاسی نجومی افزوده است.

در کیس مستحکم و قابل حمل این ۸۰ میلی متری، چپقی ۹۰ درجه، ۲ اینچی قرار دارد. ابعاد و ساختار داخلی این کیس به شما این امکان را می دهد که تجهیزات جانبی مانند چشمی و یا فیلترهای اضافی تلسکوپ را در این کیس جاسازی نمایید و به راحتی همراه با تلسکوپ حمل کنید.

کالاهای دیگر در این زمینه (30)