دوربین تفنگ BRESSER CONDOR RIFLESCOPE 1.5-6×42

محصول جدید

دوربین های تفنگ رایفل سری کاندر (CONDOR) کمپانی برسر (BRESSER) آلمان مناسب برای شکار و تیراندازی با دقتی قابل قبول هستند.

جزییات بیشتر

5 قلم

By buying this product you can collect up to 130000 loyalty points. Your cart will total 130000 loyalty points that can be converted into a voucher of 26,000 تومان.


1,300,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

دوربین های تفنگ رایفل سری کاندر (CONDOR) کمپانی برسر (BRESSER) آلمان مناسب برای شکار و تیراندازی با دقتی قابل قبول هستند.

مدل ۱.۵-۶×۴۲ از سری کاندر برسر (BRESSER CONDOR) دارای محدوده بزرگنمایی ۱.۵ برابر تا ۶ برابر بصورت متغیر است. قطر عدسی شیئی ۴۲ میلی متر آن به جذب هرچه بیشتر نور و در نتیجه آشکارسازی جزئیات دیده شده بیشتر کمک بسیاری می کند.

بر روی لنزهای این دوربین پوشش چند لایه و کامل (Fully multi coated) بکار برده شده است که به همراه کیفیت شیشه های لنز این رایفل اسکوپ (RIFLESCOPE) باعث شده میزان نور خارج شده از دوربین و قابل دید برای چشم ما در مقایسه با میزان نور ورودی برای دوربین که از شی به داخل دوربین انعکاس پیدا می کند یعنی همان قابلیت گذردهی نور مناسب و قابل قبولی داشته باشد.

کمپانی برسر آلمان برای بالا بردن کیفیت محصولات خود با پر کردن دوربین ها از گازهای بی اثر آرگون و کریپتون استفاده کرده است. آرگون گازی کاملا خنثی است که می تواند دمای داخلی دوربین را ثابت نگه داشته و از تعرق داخلی در شرایط بد آب و هوا جلوگیری به عمل آورد. بنابراین این سری دوربین ضد آب و ضد بخار بوده و همچنین از خصوصیات دیگر آن می توان به ضد شوک بودن آن اشاره کرد که در مقابل ارتعاشاتی که باعث عقب نشینی و یا لگد سلاح می شود مقاومت می کند.

شبکه دوربین نجومی یا همان رتیکل در این سری دوربین های رایفل از نوع رتیکل روشن  (ILLUMINATED RETICLE)با مقاومت متغیر دیجیتالی است که توسط برجک مدرجی که روی دوربین قرار دارد می توان در زمان غروب آفتاب (گرگ ومیش) شبکه دوربین را روشن کرد تا در تاریکی طبیعت دیده شود.

همچنین مدرج بودن این برجک به شما این امکان را می دهد تا به هر اندازه که می خواهید میزان روشنی شبکه را کم و زیاد کنید.

تنظیمات کلیک (ELEVETION & WINDAGE) در این دوربین رایفل ۱.۵-۶×۴۲ برابر با ۴/۱ اینچ(MOA25) است و در فاصله ۱۰۰ یاردی (۹۱.۴۴ میلی متری) برابر با ۶.۳۵ میلی متر تغییر زاویه خواهد داشت.

فاصله راحتی چشم (EYE RELIFE) در دوربین ۱.۵-۶×۴۲ سری کاندر برسر آلمان ۱۰۰ میلی متر است که در این فاصله تیرانداز می تواند بدون هیچ تیرگی و یا ابهامی در تصویر تمامی جزئیات را بصورت کامل مشاهده کند.

کالاهای دیگر در این زمینه (1)