جدید سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC نمایش بزرگتر

سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC

محصول جدید

  • حمل و نقل آسان
  • تحمل وزن بالا
  • حرکت نرم در جهتهای مختلف برای عکاسی و رصد

جزییات بیشتر

20 قلم

By buying this product you can collect up to 36000 loyalty points. Your cart will total 36000 loyalty points that can be converted into a voucher of 7,200 تومان.


360,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC

این سه پایه مناسب برای دوربین های تک چشمی، دو چشمی و هم چنین دوربین های عکاسی طراحی و تولید شده است. به همراه این سه پایه یک کیف حمل و نقل ارائه شده که بسیار کارآمد است. نوع پایه و گیره‌های آن بر استحکام و ایستائ ی این سه پایه افزوده است.این سه پایه‌ی عکاسی مدل CLASSIC در عین حال که سبک و قابلیت حمل آسانی دارد، به راحتی می تواند وزن دوربین‌های نجومی بزرگ را تحمل کند. بدنه ی آن از جنس آلومینیوم ساخته شده است و در سه سایز، قابلیت تغییر ارتفاع دارد. حلقه‌ای در میان سه پایه‌های آن نصب شده است که برای مواقعی که نیاز به بستن این ابزار به زمین و یا سقف ماشین و یا سطوح مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و به ثابت ماندن و جلوگیری از افتادن و سرنگون شدن سه پایه کمک می کن. دوربین عکاسی، دوربین دو چشمی و تک چشمی که قابلیت اتصال به سه پایه دارند مانند تمامی دوربین های دو چشم و تک چشم کمپانی مید، برسر و نشنال جئوگرافیک به راحتی روی این سه پایه نصب می شوند.
صفحه‌ی نگهدارنده ی دوربین که به زیر دوربین ها پیچ می شود و به صورت کشویی روی سه پایه عکاسی قفل می شود، این اطمینان را برای استفاده کنندگان حاصل می کند که دوربین به سادگی از سه پایه جدا نمی شود و خطر افتادن و ضربه خوردن از ارتفاع سه پایه را ندارد. دسته ای روی سه پایه وجود دارد که به راحتی با یک دست دوربین نصب شده را به چپ، راست، بالا و پایین حرکت می دهد و می تواند دوربین را از یک سمت از مقر سه پایه جدا کرده و تا ۹۰ درجه بچرخاند. کیف حمل سبک این سه پایه به جا به جایی این ابزار در مسافرت ها و گردش کمک زیادی می کند.

دیدگاه خریداران

دیدگاهی برای نمایش نیست.

دیدگاه خود را بگویید

سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC

سه پایه عکاسی MEADE TRIPOD CLASSIC

  • حمل و نقل آسان
  • تحمل وزن بالا
  • حرکت نرم در جهتهای مختلف برای عکاسی و رصد

لوازم جانبی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

کالاهای دیگر در این زمینه (2)