آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

فاصله یاب 4x21 برسر 800 متر - BRESSER 4x21 800m Laser Rangefinder

4025810

محصول جدید

  • کیفیت بالای تولید
  • استفاده بسیار آسان
  • دقت در تعیین فاصله

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 261000 loyalty points. Your cart will total 261000 loyalty points that can be converted into a voucher of 52,200 تومان.


اطلاعات بیشتر

فاصله یاب 4x21 برسر  800 متر - BRESSER 4x21 800m Laser Rangefinder

این فاصله یاب در عرض چند ثانیه از طریق نور لیزر فاصله ی دقیق تا هدف را تعیین می کند. این دستگاه حتی در شرایط آب و هوایی بد از جمله باران فواصل را اندازه گیری کرده، ابعاد جمع و جور و وزن سبک آن باعث سهولت استفاده از آن می شود.
این محصول دارای دقت اندازه گیری بالایی است و لیزر منعکس شده از آن که از نوع کلاس ۱ می باشد، برای چشم ضرر ندارد. صفحه نمایش LCD  آن اندازه گیری نتایج را بطور مستقیم در میدان بینایی نمایش می دهد. همچنین در این فاصله یاب نمایش پارامتر فاصله به صورت اختیاری در واحد متر یا یارد تنظیم می شود. این ابزار مناسب برای شکار، پیاده روی و فعالیت در فضای باز می باشد.
این فاصله یاب توانایی اندازه گیری فاصله از ۵ تا ۸۰۰ متر را دارد و طول موج لیزر آن ۹۰۵ نانومتر می باشد. کارکرد آن بسیار راحت و آسان است و اندازه ی جمع و جور و وزن سبک آن باعث می شود تا به آسانی در یک دست قرار گرفته و با زدن دکمه ای روی آن لیزر را به سمت هدف مورد نظر پرتاب کند. در صورتی که بعد از ۱۰ ثانیه از این فاصله یاب استفاده نشود به طور اتوماتیک خاموش شده تا از مصرف بیهوده باتری جلوگیری کند.
با استفاده از دکمه ی MODE که در روی این دستگاه فاصله یاب قرار دارد می توان اندازه گیری فاصله را در حالت واحد متر و یا یارد تنظیم کرد. میزان بزرگ نمایی این فاصله یاب ۴ برابر است و در فاصله ی ۱۰۰۰ متری دارای میدان دید ۱۴۲ متری است که می تواند میدان گسترده و پهناوری را نمایش دهد.
دقت اندازه گیری این مدل فاصله یاب برسر در فواصل بیشتر از ۳۵۰ متر حدود ۱ متر است و در نهایت برای فواصل بیش تر از ۷۰۰ متر به حدود ۲ متر می رسد. سطوح اپتیکی آن برای داشتن کیفیت تصویر و کنتراست بهتر به صورت چند لایه اندود شده اند و هم چنین قطر مردمک خروجی ۴ متر این محصول باعث انتقال نور بیشتری که از چشمی دوربین خارج شده و به چشم می رسد، می شود و در نتیجه تصویری با روشنایی و وضوح مطلوب ایجاد می کند.
فاصله راحتی و آسودگی چشم در این فاصله یاب حدود۱۲  میلی متر است که این ویژگی مثبت به افراد دارای عینک این امکان را می دهد که به راحتی از آن استفاده کنند و در فاصله مطلوب بتوانند کل میدان دید ایجاد شده را مشاهده کنند.
در فاصله یاب های جدید لیزری ساخت شرکت برسر آلمان مشکلات ناشی از تغییر ارتفاع و شیب زمین برطرف شده و به کمک وسیله ی دیجیتالی تعبیه شده در این ابزار که توانایی تعیین شیب زمین در فواصل طولانی را دارد، فاصله افقی و صحیح تا هدف خوانده می شود و تیرانداز یا فرد شکارچی قادر است فاصله خود را تا هدف به درستی تعیین کند.
این فاصله یاب برد بالا، قادر به اندازه گیری فاصله های زیاد است و حرکات قوسی و بالا و پایین را نیز پشتیبانی می کند و چون دارای انحراف سنج است به راحتی فاصله ی مورد نظر را با در نظر گرفتن شیب و ارتفاع نمایش می دهد.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

فاصله یاب 4x21 برسر 800 متر - BRESSER 4x21 800m Laser Rangefinder

فاصله یاب 4x21 برسر 800 متر - BRESSER 4x21 800m Laser Rangefinder

  • کیفیت بالای تولید
  • استفاده بسیار آسان
  • دقت در تعیین فاصله

کالاهای دیگر در این زمینه (2)