فاصله یاب و سرعت سنج BRESSER RANGEFINDER & SPEEDMETER 6×25

محصول جدید

این فاصله یاب و سرعت سنج در عرض چند ثانیه از طریق نور لیزر فاصله ی دقیق تا هدف را تعیین می کند. این دستگاه حتی در شرایط آب و هوایی بد از جمله باران فواصل و سرعت را اندازه گیری کرده و ابعاد جمع و جور و وزن سبک آن باعث سهولت استفاده از آن می شود.

جزییات بیشتر

50 قلم

By buying this product you can collect up to 125000 loyalty points. Your cart will total 125000 loyalty points that can be converted into a voucher of 25,000 تومان.


1,250,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتراین محصول دارای دقت اندازه گیری بالایی است و لیزر منعکس شده از آن که از نوع کلاس ۱ می باشد، برای چشم ضررندارد. صفحه نمایش LCD  آن اندازه گیری نتایج را بطور مستقیم در میدان بینایی نمایش می دهد.

در این فاصله یاب نمایش پارامتر فاصله به صورت اختیاری در واحد متر یا یارد و همچنین نمایش سرعت بصورت کیلومتر بر ساعت و مایل بر ساعت تنظیم می شود. همچنین برای اندازه گیری فاصله در شرایط آب و هوایی بارانی می توان از حالت Rain که درون LCD دیده می شود استفاده کردو برای اندازه گیری دقیق تر فواصل طولانی از حالت >155 متر استفاده نمود تا خطای ایجاد شده به حداقل برسد. این ابزار مناسب برای شکار، پیاده روی و فعالیت در فضای باز می باشد.

این فاصله یاب توانایی اندازه گیری فاصله از ۵ تا ۸۰۰ متر را دارد و طول موج لیزر آن ۹۰۵ نانومتر می باشد. کارکرد آن بسیار راحت و آسان است و اندازه ی جمع و جور و وزن سبک آن باعث می شود تا به آسانی در یک دست قرار گرفته و با زدن دکمه ای روی آن لیزر را به سمت هدف مورد نظر پرتاب کند. در صورتی که بعد از ۱۰ ثانیه از این فاصله یاب استفاده نشود به طور اتوماتیک خاموش شده تا از مصرف بیهوده باتری جلوگیری کند.

با استفاده از دکمه ی MODE که در روی این دستگاه فاصله یاب قرار دارد می توان اندازه گیری فاصله را در حالت واحد متر و یا یارد تنظیم کرد.

میزان بزرگ نمایی این فاصله یاب ۶ برابر است و در فاصله ی ۱۰۰۰ متری دارای میدان دید ۱۱۰ متری است که می تواند میدان گسترده و پهناوری را نمایش دهد.

دقت اندازه گیری این مدل فاصله یاب برسر در فواصل بیشتر از ۳۵۰ متر حدود ۱ متر است و در نهایت برای فواصل بیش تر از ۷۰۰ متر به حدود ۲ متر می رسد.

سطوح اپتیکی آن برای داشتن کیفیت تصویر و کنتراست بهتر به صورت چند لایه اندود شده اند و هم چنین قطر مردمک خروجی ۴ متر این محصول باعث انتقال نور بیشتری که از چشمی دوربین خارج شده و به چشم می رسد، می شود و در نتیجه تصویری با روشنایی و وضوح مطلوب ایجاد می کند.

فاصله راحتی و آسودگی چشم در این فاصله یاب حدود۱۲  میلی متر است که این ویژگی مثبت به افراد دارای عینک این امکان را می دهد که به راحتی از آن استفاده کنند و در فاصله مطلوب بتوانند کل میدان دید ایجاد شده را مشاهده کنند.

در فاصله یاب های جدید لیزری ساخت شرکت برسر آلمان مشکلات ناشی از تغییر ارتفاع و شیب زمین برطرف شده و به کمک وسیله ی دیجیتالی تعبیه شده در این ابزار که توانایی تعیین شیب زمین در فواصل طولانی را دارد، فاصله افقی و صحیح تا هدف خوانده می شود و تیرانداز یا فرد شکارچی قادر است فاصله خود را تا هدف به درستی تعیین کند.

این فاصله یاب برد بالا، قادر به اندازه گیری فاصله های زیاد است و حرکات قوسی و بالا و پایین را نیز پشتیبانی می کند و چون دارای انحراف سنج است به راحتی فاصله ی مورد نظر را با در نظر گرفتن شیب و ارتفاع نمایش می دهد.

کالاهای دیگر در این زمینه (1)