جدید چشمی MEADE EYEPIECE SP 12.4 چشمی MEADE EYEPIECE SP 12.4 نمایش بزرگتر

چشمی MEADE EYEPIECE SP 12.4

محصول جدید

10 قلم

By buying this product you can collect up to 25000 loyalty points. Your cart will total 25000 loyalty points that can be converted into a voucher of 5,000 تومان.


250,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

چشمی MEADE EYEPIECE SP 12.4

سری چشمی های سوپر پلوسل (SUPER PLOSSL) که کمپانی مید (MEADE) ارائه می دهد در تولید چشمی های با کیفیت یک استاندارد جهانی شناخته شده است. سری ۴۰۰۰ چشمی های سوپر پلوسل دارای وضوح و شفافیت بالا، خطای آستیگماتیسم و ابیراهی کروی بسیار کمی هستند.

این سری چشمی های پر قدرت از ساختار ۴  المانی بهره می برند و تمامی المان های این چشمی ها دارای اندود اپتیکی ۷ لایه (MULTI COATED) می باشند که علاوه بر بالا بردن وضوح و شفافیت تصویر خطای رنگی چشمی را نیز کاهش می دهد.

محل قرار گرفتن چشم در این چشمی ها توسط قطعه پلاستیکی که روی آن تعبیه شده قابل تنظیم است. این قابلیت مشکل افراد عینکی که اغلب عینک آن ها به عدسی چشمی برخورد می کند را برطرف می کند و رصدگر می تواند با چرخاندن پوشش لاستیکی چشمی را برای خود به دلخواه تنظیم کند.

چشمی های سری سوپر پلوسل از خاصیت پارفوکال (PARFOCAL) بهره می برند، این خاصیت به شما این امکان را می دهد که زمانیکه در حال رصد با تلسکوپ هستید و برای تغییر بزرگنمایی و یا میدان دید چشمی خود را تغییر می دهید، نیازی به فوکوس گیری جدید نداشته باشید. قبل از شروع رصد چشمی هایتان را با فوکوسر تنظیم نمایید، اکنون شما می توانید براحتی و بدون نیاز به تغییر مجدد در فوکوسر تلسکوپ چشمی ها را تعویض کنید که به سرعت بالاتر در رصد کمک شایانی می کند.

سری چشمی های سوپر پلوسل کمپانی مید (MEADE) دارای میدان دید زاویه ای ۵۲ درجه ای (چشمی ۴۰ میلی متر ۴۴ درجه) هستند که میدان دید زاویه ای مطلوبی را ایجاد می کنند و ایده آل برای مشاهده خوشه ها، کهکشانها و صور فلکی است. این چشمی ها در اندازه های ۶.۴ ، ۹.۷ ، ۱۲.۴ ، ۱۵ ، ۲۰ ، ۲۶ ، ۳۲ و ۴۰ میلی متر برای آداپتور ۱.۲۵ اینچی و سایز ۵۶ میلی متری برای آداپتورهای ۲ اینچی ارائه می شوند.

دیدگاه خریداران

دیدگاهی برای نمایش نیست.

دیدگاه خود را بگویید

چشمی MEADE EYEPIECE SP 12.4

چشمی MEADE EYEPIECE SP 12.4

کالاهای دیگر در این زمینه (21)