آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!
جدید ارزان شد! مجموعه نجوم 200 مجموعه نجوم 200 نمایش بزرگتر

مجموعه نجوم 200

محصول جدید

By buying this product you can collect up to 5600 loyalty points. Your cart will total 5600 loyalty points that can be converted into a voucher of 1,120 تومان.


اطلاعات بیشتر

مجله نجوم به مناسبت هفته جهانی نجوم، مجموعه نجوم 200 را تا پایان روز جمعه 15 اردیبهشت، با پنجاه درصد تخفیف به مبلغ 40 هزار تومان عرضه می‌کند.

مجموعه نجوم 200 نرم افزاری است از آرشیو 20 سال اول انتشار مجله نجوم که به همت علاقه‌مندان و متخصصین علم نجوم طراحی و اجرا شده است.همیشه کسانی که علاقه‌مند به مطالعه وعلم و مطبوعات هستند از این شکایت دارند که باید بعد از سال‌ها تاوان این علاقه را با حجم زیاد و مشکلات نگهداری آرشیوشان بپردازند، در صورتی که کیفیت ظاهری کتاب‌ها و نشریات پایین آمده و جای زیادی برای انبار کردن آن‌ها نیاز دارند. اما چه چیزی بهتر از این که این آرشیوها را کامل، با کیفیت خوب و از همه مهم‌تر در حجم کم داشته باشید.

مجله نجوم این همت را کرده و گروه طراحی و اجرای این پروژه بعد ازپایان روند اجرایی آن این مژده را می‌دهد که هرچند سرعت پیشرفت علم زیاد است و بیشتر خبرهای علمی دیروز امروز خاطره‌ای شیرین بیش نیست، اما محتوای شماره‌های 1 تا 200 مجله نجوم هنوز برای یاد گرفتن، استناد و آموزش قابل استفاده است، و در بسیاری از موارد برای جستجو درباره پیشرفت اکتشافات امروز می‌شود روی اخبار و گزارش‌های آرشیو مجله نجوم حساب باز کرد.

خبر خوب دیگر هم این که با یک‌بار خرید این مجموعه بروزرسانی‌های جدید را رایگان دریافت می‌کنید و در نسخه‌های ویژه از تخفیف برخوردارخواهید شد.

برخی امکانات این آرشیو:

جستجوی مقالات از روی عنوان، کلیدواژه و نام نویسنده و مترجم

دسترسی به شماره‌های کمیاب و نایاب

دسترسی به تصویر کامل تمام صفحات مجله‌های منتشر شده از شماره 1 تا200

 

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

مجموعه نجوم 200

مجموعه نجوم 200

کالاهای دیگر در این زمینه (1)