سه پایه جستجو خودکار BRESSER MESSIER EXOS2 GOTO

محصول جدید

  • حمل و نقل آسان
  • دارای موتور جستجو
  • تنظیم (قطبی کردن ) سریع
  • قابلیت تحمل وزن 13 کیلوگرم
  • مصرف کم باطری

جزییات بیشتر

5 قلم

By buying this product you can collect up to 560000 loyalty points. Your cart will total 560000 loyalty points that can be converted into a voucher of 112,000 تومان.


5,600,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوع مقرقطبی / Equatorial
جنس پایهاستیل
سیستم جستجوی خودکاردارد
بیشترین وزن قابل تحمل مقر13 کیلوگرم
ابعاد جعبه114cm x 114cm x 151cm
وزن ابزار20.5 کیلوگرم
قابلیت نصب روی پایه پی-یر (Pier)دارد
مکان یاب (GPS)ندارد
تعداد وزنه1 عدد
سینی نگهداری ابزاردارد
حالت ردیابی (Tracking Modes)شمالی / جنوبی
قابلیت نصب دوربین قطبی-
قابلیت نصب موتور-
قابلیت نصب جستجوی خودکار-
ولتاژ منبع تغذیه12 ولت

اطلاعات بیشتر

این مدل از مقر موتورهای جستجوگر دو محوره دارد که می تواند اجرام آسمانی را به طور دقیق دنبال کند. سیستم جوینده آن به طور قابل اعتمادی کار می کند و دقیقا مقر را در کنترل خود دارد. این سیستم با یاطاقان های قدرتمندش امکان ردیابی اجرام را در ۹ سرعت متفاوت فراهم می کند. مقر استوایی سری MESSIER یکی از بهترین محصولات نجومی این برند است، این مقر با استحکام بالا و ردیابی دقیق مناسب برای عکسبرداری است. قابلیت حمل ۱۳ کیلوگرم یکی از خصوصیات بارز این سیستم است و تلسکوپ های تا قطر ۸ اینچ براحتی روی این مقر سوار می شوند. این مقر برسر دارای دوربین قطبی کننده است که استفاده از آن به قطبی کردن دقیق مقر در دو محور بعد و میل کمک شایانی می کند. وزنه ی ۴.۵ کیلو گرمی این مدل مقر شرکت برسر باعث تعادل حرکتی هر چه بیشتر تلسکوپ نصب شده روی آن می شود و از هر گونه لرزش و لقی در هنگام رصد و بزرگنمایی های زیاد جلوگیری می کند.

جنس سه پایه ها از استیل و جنس مقر و نگهدارنده های پایه ها از فولاد کاملا مستحکم ساخته شده است که این سری سه پایه های استوایی MESSIER BRESSER را به ابزاری مطلوب برای استفاده از تلسکوپ در شرایط سخت و دشوار تبدیل کرده است.

کمپانی برسر (BRESSER) برای داشتن رصدی لذت بخش تر و رضایت مندی هرچه بیشتر منجمان به همراه این سه پایه نرم افزار نجومی و کاربردی آلمانی (CARTES DU CIEL (SKY CHART و هم چنین گردونه ی آسمان و یک عدد نقشه ی ماه ارائه می دهد. در زیر این مقر و بین سه پایه ها سینی مستحکمی تعبیه شده که برای جایگذاری لوازم جانبی از جمله چشمی های متعدد مورد استفاده قرار می گیرد.

ارتفاع سه پایه ها بین ۶۳ تا ۱۰۸ سانتی متر قابل تغییر است و برای نصب تلسکوپ هایی چه از نوع شکستی و چه بازتابی بسیار مناسب است. این مقر به راحتی وزن تلسکوپ را تحمل کرده و به نرمی و با دقت در هر دو محور استوایی حرکت می دهد.

GO TO :
سیستم Bresser GoTo برای رصدگران آماتور این امکان را فراهم می آورد که در عرض کمتر از چند دقیقه اجرام سماوی مورد نظر را مشاهده نمایند. این مقر دارای موتوری از نوع STEPPER است که سرعت انتقال آن ۲ درجه بر ثانیه می باشد. فرد رصدگر می تواند با فشار دادن یک دکمه به سمت هر سحابی، کهکشان یا سیاره ی دلخواهش نشانه برود. سیستم به صورت خودکار ۳۰۰۰۰ جرم در حافظه اش (بانک اطلاعاتی) دارد و دارای ظرفیت ذخیره ۱۰۰۰۰۰ جرم می باشد، که شامل تمامی اجرام فهرست مسیه، NGC و IC می شود. بنابراین می توان بدون کمترین کاوش خسته کننده ای، کم نورترین اجرام را رصد کرد. این ابزار مجهز به سامانه تصحیح گر خطای دوره ای با قابلیت نصب بر روی رایانه است و با اتصال به اینترنت می تواند داده های جدید را DOWNLOAD کند.

دیدگاه خریداران

دیدگاهی برای نمایش نیست.

دیدگاه خود را بگویید

سه پایه جستجو خودکار BRESSER MESSIER EXOS2 GOTO

سه پایه جستجو خودکار BRESSER MESSIER EXOS2 GOTO

  • حمل و نقل آسان
  • دارای موتور جستجو
  • تنظیم (قطبی کردن ) سریع
  • قابلیت تحمل وزن 13 کیلوگرم
  • مصرف کم باطری

لوازم جانبی

کالاهای دیگر در این زمینه (5)