فقط آنلاین

LCD Digital Microscope II

محصول جدید

By buying this product you can collect up to 260000 loyalty points. Your cart will total 260000 loyalty points that can be converted into a voucher of 52,000 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

میکروسکوپ LCD Digital  سلسترون، در خانواده میکروسکوپ‌های بیولوژیکی دیجیتال قرار دارد. این میکروسکوپ حرفه ای دیجیتال، دارای LCD با تنالیته رنگی کامل است و تصویر موضوع مورد مطالعه را با کیفیت بسیار خوبی برای کاربر به نمایش می‌گذارد.

برای استفاده از این میکروسکوپ نیازی به اتصال به کامپیوتر نیست و تصویر مستقیما بر روی LCD آن نمایش داده می‌شود. اما در کنار LCD آن، محلی برای قرار دادن حافظه جانبی ( SD Card) در نظر گرفته است تا عکس‌ها و فیلم‌های تهیه شده، بر روی حافظه جانبی ذخیره گردد.

وجود دو منبع تابش نور ( از بالا و پایین) امکان مطالعه لام و برش‌های نازک از مقطع بافت‌های مختلف و همچنین مطالعه اجسام سخت و غیر شفاف را به صورت همزمان فراهم می‌کند.

نمایشگر LCD این میکروسکوپ قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه‌ای دارد که این ویژگی قابلیت آموزش و استفاده در کلاس‌ها و آزمایشگاه‌های آموزشی را در این میکروسکوپ افزایش می‌دهد. همچنین داخل جعبه این میکروسکوپ کابل خروجی تصویر، برای نمایش تصویر بر روی مانیتورهای بزرگتر نیز وجود دارد.

همراه این میکروسکوپ، یک کیف حمل محکم و ضد ضربه، بسته لام‌های آزمایشگاهی و لام خام، یک کارت SD 1GB ، ابزار و لوازم آزمایشگاهی و آداپتور AC قرار دارد.

نام مدل

LCD Digital II

نوع سیستم

دیجیتال

عدسی شیئی

4x, 10x, 40x 3عدسی آکروماتیک با بزرگنمایی‌های

عدسی چشمی

X

بیشترین بزرگنمایی مفید

400برابر اپتیکال و 1600 برابر دیجیتال

منبع نور

لامپ های LED قابل تنظیم در بالا و پایین

قابلیت ثبت عکس و فیلم

دقت حسگر تصویربرداری(CMOS)

5 مگاپیکسل

نمایشگر

LCD با اندازه 3.5 اینچلمسی

پیچ تنظیم دقیق (میکرو)

حافظه

1G با حافظه SDو درگاه کارت حافظه USB دارای پورت

لوازم جانبی

کیف حمل- لام خام و نمونه- فیلترهای رنگی برای نمونه های شفاف- میزکار متحرک- آداپتور برق

وزن

  1. 6 kg 

کالاهای دیگر در این زمینه (6)