آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

فقط آنلاین

میکروسکوپ دانش آموزی لونهوک مدل LabZZ M101

80010017

محصول جدید

  • میکروسکوپ مناسب نوجوانان علاقه‌مند به علم و دانش
  • همراه همۀ وسایل ضروری برای انجام آزمایش‌های خانگی

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 87400 loyalty points. Your cart will total 87400 loyalty points that can be converted into a voucher of 17,480 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

میکروسکوپ اپتیکی LAbzz M101 لونهوک
میکروسکوپ اپتیکی M101 لونهوک جذابیت‌های بسیاری دارد. این میکروسکوپ نوجوانان را قادر می‌سازد تا دنیای میکروسکوپی مانند ساختار داخلی بدن حشرات یا سوژه‌های جالب دیگری که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شوند را مطالعه کنند. این میکروسکوپ همراه خود همه لوازم ضروری برای انجام آزمایش‌های خانگی را دارد. محققان جوان امکان ندارد از داشتن همچین میکروسکوپی خسته بشوند. با هدیه دادن این میکروسکوپ به هر کودکی می‌توانید او را به علم علاقه‌مند کنید


کیفیت خوب ساختار اپتیکی
ساختار اپتیکی میکروسکوپ labZZ M101 لونهوک از میکروسکوپ‌هایی که برای بزرگسالان ساخته می‌شوند هیچ چیزی کمتر ندارد. این میکروسکوپ سه لنز شیئی ۴، ۱۰ و ۴۰ برابر دارد. با چرخاندن چرخ صفحۀ گردان لنزها می‌توانید به سرعت و با آسانی لنز شیئی را تغییر بدهید. این بسته همراه یک چشمی با دو بزرگنمایی متفاوت (۱۰ و ۱۶ برابر) است که استفاده از آن از دو چشمی متفاوت استاندارد خیلی آسان‌تر است. کاربر مجبور نیست مدام چشمی را تغییر بدهد و چشمی‌ها هم گم نخواهند شد. بنابراین بزرگنمایی‌های قابل استفاده با میکروسکوپ به ترتیب ۴۰، ۶۴، ۱۰۰، ۱۶۰، ۴۰۰ و ۶۴۰ برابر خواهند بود.

کاوش دنیای میکروسکوپی
میکروسکوپ برای مشاهدۀ نمونه‌ها با منبع نور عبوری طراحی شده است. نمونه (که می‌تواند یک برش پیاز یا یک قسمتی از یک گیاه باشد) باید روی میز کار دایروی میکروسکوپ قرار بگیرد. نمونه را باید با دو گیره روی میز کار در جای خود محکم کنید. نور از داخل نمونه‌ها عبور می‌کند و تصویری از نمونه را با بزرگنمایی نشان می‌دهد. نمونه‌های مختلف به شدت روشنایی متفاوتی نیاز دارند. به همین دلیل شدت نور قابل تنظیم است.

راحتی و ایمنی
میکروسکوپ بدنۀ سبک اما محکم پلاستیکی دارد. کلگی چشمی میکروسکوپ زاویهٔ ۴۵ درجه دارد که وضعیت راحتی برای مشاهدۀ نمونه‌ها ایجاد می‌کند تا هنگام کار طولانی با میکروسکوپ فشاری به بدن کاربر وارد نشود. برق مورد نیاز منبع نور هم با دو باتری AA تامین می‌شود که نه تنها ایمنی بیشتری دارد بلکه آسان‌تر هم هست. پس کاوشگران نوجوان می‌توانند این میکروسکوپ را با خود بیرون از خانه ببرند.

لوازم مورد نیاز آزمایش
همراه میکروسکوپ ابزارهای گوناگونی برای انجام دادن آزمایش‌های اولیه در خانه وجود دارند.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

میکروسکوپ دانش آموزی لونهوک مدل LabZZ M101

میکروسکوپ دانش آموزی لونهوک مدل LabZZ M101

  • میکروسکوپ مناسب نوجوانان علاقه‌مند به علم و دانش
  • همراه همۀ وسایل ضروری برای انجام آزمایش‌های خانگی

کالاهای دیگر در این زمینه (8)