جدید Meade Series 5000 Ultra Wide Angle 20mm Eyepiece Meade Series 5000 Ultra Wide Angle 20mm Eyepiece نمایش بزرگتر

Meade Series 5000 Ultra Wide Angle 20mm Eyepiece

محصول جدید

10 قلم

By buying this product you can collect up to 135000 loyalty points. Your cart will total 135000 loyalty points that can be converted into a voucher of 27,000 تومان.


1,350,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر


Meade Series 5000 Ultra Wide Angle 20mm Eyepiece (2")

سری چشمی های ULTRA WIDE ANGLE کمپانی مید (MEADE) دارای میدان دید ظاهری ۸۲ درجه ای هستند که میدان دید زاویه ای گسترده ای را ایجاد می کنند . می توان توسط آن ها پهنه ای گسترده از آسمان و مناظر را مشاهده کرد و این میدان دید گسترده رصدگر را قادر می سازد تا جرم مورد نظر را برای مدت زمان بیشتری در دید داشته باشد و باعث شود که حرفه ای تر رصد کند.

این سری چشمی های پر قدرت از ساختار ۷  المانی بهره می برند و تمامی المان های این چشمی ها دارای اندود اپتیکی چند لایه و کامل (FULLY MULTI COATED) هستند که علاوه بر بالا بردن وضوح و شفافیت تصویر خطای رنگی چشمی را نیز کاهش می دهد.

محل قرار گرفتن چشم در این چشمی ها توسط قطعه پلاستیکی که روی آن تعبیه شده قابل تنظیم است. این قابلیت مشکل افراد عینکی که اغلب عینک آن ها به عدسی چشمی برخورد می کند را برطرف می کند و رصدگر می تواند با چرخاندن پوشش لاستیکی چشمی را برای خود به دلخواه تنظیم کند.

تمامی چشمی های سری ULTRA WIDE ANGLE از خاصیت پارفوکال (PARFOCAL) بهره می برند، این خاصیت به شما این امکان را می دهد که زمانیکه در حال رصد با تلسکوپ هستید و برای تغییر بزرگنمایی و یا میدان دید چشمی خود را تغییر می دهید، نیازی به فوکوس گیری جدید نداشته باشید. قبل از شروع رصد چشمی هایتان را با فوکوسر تنظیم نمایید، اکنون شما می توانید براحتی و بدون نیاز به تغییر مجدد در فوکوسر تلسکوپ چشمی ها را تعویض کنید که به سرعت بالاتر در رصد کمک شایانی می کند.

بدنه ی لاستیکی این سری چشمی ها از احتمال آسیب دیدن و شکستگی قطعات چشمی می کاهد. این چشمی ها در اندازه های ۵.۵ ، ۸.۸ و ۱۴ میلی متر برای آداپتور ۱.۲۵ اینچی و سایز ۲۰ میلی متری برای آداپتورهای ۲ اینچی ارائه می شوند.

همچنین سری ULTRA WIDE ANGLE به علاوه ی ساختار مستحکم و استاندارد دارای ساختار مکانیکی فوق العاده ای هستند که از نفوذ آب و بخار داخل چشمی جلوگیری می کنند.

دیدگاه خریداران

دیدگاهی برای نمایش نیست.

دیدگاه خود را بگویید

Meade Series 5000 Ultra Wide Angle 20mm Eyepiece

Meade Series 5000 Ultra Wide Angle 20mm Eyepiece

کالاهای دیگر در این زمینه (27)