آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

تلسکوپ و میکروسکوپ شکستی کوچک - TELE-MICRO SET

محصول جدید

  • دو ابزار آموزشی در یک بسته
  • حمل و نقل آسان
  • مناسب برای مدارس و دانش آموزانعلاقه مندان
  • بزرگنمایی مناسب

جزییات بیشتر

By buying this product you can collect up to 79000 loyalty points. Your cart will total 79000 loyalty points that can be converted into a voucher of 15,800 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

تلسکوپ – میکروسکوپ NATIONAL GEOGRAPHIC TELE-MICRO SET

در جعبه ی این سری محصول از کمپانی نشنال جئوگرافیک که به نام تله میکرو ست (TELE-MICRO SET)  به بازار عرضه می شود یک عدد تلسکوپ شکستی با ساختار اپتیکی آکروماتیک و قطر دهانه ی ۵۰ میلی متر است و یک عدد میکروسکوپ با قابلیت حداکثر بزرگنمایی ۱۲۰۰ برابر که هدیه ی بسیار مناسبی برای دانش آموزان، کودکان و نوجوانان خلاق و کنجکاو می باشد. استفاده از این محصول به یادگیری و ایجاد خلاقیت و تفکر در چنین دوره  سنی کمک شایانی می کند و باعث می شود دانش آموزان به سؤالات متداول ذهنی خود در زمینه ی علم آسمان و ستارگان و هم چنین ریزترین ذرات تشکیل دهنده ی مواد و موجودات پاسخ دهند.
تلسکوپ این مجموعه بر روی سه پایه ای آلومینیومی کوچک و رومیزی نصب می شود و با توجه به عدسی با کیفیت بکار رفته در آن می تواند توانایی جمع آوری نور را تا ۷۰ برابر چشم انسان داشته باشد.
میکروسکوپ این مجموعه از نوع تک چشمی است و زاویه ی چشمی آن ۹۰ درجه است. تعداد عدسی های شیئی آن ۳ عدد آکروماتیک است که بزرگنمایی های ۳۰ برابر، ۶۰ برابر و۱۲۰ برابر ایجاد می کنند که با محاسبه ی بزرگنمایی ۱۰ برابر عدسی چشمی به حداقل بزرگنمایی ۳۰۰ برابر و حداکثر بزرگنمایی ۱۲۰۰ برابر دست پیدا می کنیم که با چرخاندن دماغه ی شیئی می توان عدسی و بزرگنمایی مورد نظر را انتخاب و با فوکوسر تصویر دیده شده را کانونی کرده، وضوح و شفافیت مشاهده شده را به میزان مطلوب رسانید.
میکروسکوپ نشنال جئوگرافیک از دو منبع نوری می تواند روشنایی مورد نیاز خود را بدست آورد، یکی آینه ای و دیگری از طریق لامپ LED کوچکی که دقیقا زیر آینه نصب شده است و با چرخاندن آینه این LED بصورت اتوماتیک روشن می شود و به لام نور کافی می رساند.
وسایل و ابزار مورد نیاز یک آزمایش علمی به همراه این میکروسکوپ ارائه می شود که شامل ۳ عدد لام آماده و ۸ عدد لام خام، جعبه ی نگهدارنده ی مواد، ابزار آلات ساخت نمونه، یک عدد لامپ یدکی و ۲ عدد باتری می باشد.
بدنه ی فلزی میکروسکوپ که به استحکام آن کمک کرده از جمله ویژگی های مثبت این ابزار است.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

تلسکوپ و میکروسکوپ شکستی کوچک - TELE-MICRO SET

تلسکوپ و میکروسکوپ شکستی کوچک - TELE-MICRO SET

  • دو ابزار آموزشی در یک بسته
  • حمل و نقل آسان
  • مناسب برای مدارس و دانش آموزانعلاقه مندان
  • بزرگنمایی مناسب

لوازم جانبی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

کالاهای دیگر در این زمینه (5)