آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

ماکت ماهواره بر سیمرغ

محصول جدید

3 قلم

By buying this product you can collect up to 20000 loyalty points. Your cart will total 20000 loyalty points that can be converted into a voucher of 4,000 تومان.


200,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

نمونه مقیاس واقعی ماهواره‎بر سیمرغ در ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۸۸ برای اولین بار رونمایی شد و قرار است ماهواره هایی چون طلوع، ظفر، مصباح و آتست با آن، راهی ماموریت شوند. سیمرغ، ماهواره‌بری دو مرحله‎ای است که در راستای دستیابی به بخشی از اهداف برنامه فضایی ایران طراحی و ساخته شده است و با بهره‎گیری از پیشران سوخت مایع می‎تواند ماهواره‎هایی در رده جرمی سنگین‎تر نسبت به موشک سفیر و با حداکثر وزن ۱۰۰ کیلوگرم را درمدار حدود ۵۰۰ کیلومتری و زاویه میل مداری ۵۵ درجه قرار دهد و همچنین قادر به تزریق ماهواره‎هایی با جرم چند صد کیلوگرم در مدارهای نزدیک به زمین (LEO) است. این موشک دارای طول کلی ۲۵٫۹ متر است که ۱۷٫۸ آن مربوط به مرحله اول و ۸٫۱ متر آن نیز متعلق به مرحله دوم آن است. قطر مرحله اول این موشک برابر ۲٫۴ متر و قطر مرحله دوم آن برابر ۱٫۵ متر است.

ماکت ماهواره بر سیمرغ، در مقیاس ۱:۶۵ و شامل سازه مراحل اول و دوم، ایستگاه پرتاب و جرثقیل نگهدارنده میباشد. جنس ماکت از مقوای باکیفیت و ضخامت مناسب بوده و نخوه برش و چیدمان قطعات به صورت تصویری در سیدی آموزشی قرار گرفته است.

مجموعه آموزشی فضانورد شامل موارد زیر می باشد:

1- چسب مخصوص ماکت سازی

2- لوح فشرده آموزشی نجوم و هوافضا

3- یونولیت جهت تقویت پایه نگهدارنده

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

ماکت ماهواره بر سیمرغ

ماکت ماهواره بر سیمرغ

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

کالاهای دیگر در این زمینه (2)

\