آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

فقط آنلاین

ماکت ماهواره بر سیمرغ

محصول جدید

By buying this product you can collect up to 4000 loyalty points. Your cart will total 4000 loyalty points that can be converted into a voucher of 800 تومان.


افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

نمونه مقیاس واقعی ماهواره‎بر سیمرغ در ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۸۸ برای اولین بار رونمایی شد و قرار است ماهواره هایی چون طلوع، ظفر، مصباح و آتست با آن، راهی ماموریت شوند. سیمرغ، ماهواره‌بری دو مرحله‎ای است که در راستای دستیابی به بخشی از اهداف برنامه فضایی ایران طراحی و ساخته شده است و با بهره‎گیری از پیشران سوخت مایع می‎تواند ماهواره‎هایی در رده جرمی سنگین‎تر نسبت به موشک سفیر و با حداکثر وزن ۱۰۰ کیلوگرم را درمدار حدود ۵۰۰ کیلومتری و زاویه میل مداری ۵۵ درجه قرار دهد و همچنین قادر به تزریق ماهواره‎هایی با جرم چند صد کیلوگرم در مدارهای نزدیک به زمین (LEO) است. این موشک دارای طول کلی ۲۵٫۹ متر است که ۱۷٫۸ آن مربوط به مرحله اول و ۸٫۱ متر آن نیز متعلق به مرحله دوم آن است. قطر مرحله اول این موشک برابر ۲٫۴ متر و قطر مرحله دوم آن برابر ۱٫۵ متر است.

ماکت ماهواره بر سیمرغ، در مقیاس ۱:۶۵ و شامل سازه مراحل اول و دوم، ایستگاه پرتاب و جرثقیل نگهدارنده میباشد. جنس ماکت از مقوای باکیفیت و ضخامت مناسب بوده و نخوه برش و چیدمان قطعات به صورت تصویری در سیدی آموزشی قرار گرفته است.

مجموعه آموزشی فضانورد شامل موارد زیر می باشد:

1- چسب مخصوص ماکت سازی

2- لوح فشرده آموزشی نجوم و هوافضا

3- یونولیت جهت تقویت پایه نگهدارنده

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

ماکت ماهواره بر سیمرغ

ماکت ماهواره بر سیمرغ

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

کالاهای دیگر در این زمینه (7)