آموزش ببینید تلسکوپ جایزه بگیرید!

فروشگاه ایران‌اپتیک


ایران‌اپتیک به عنوان یکی از نخستین وب سایت‌های فروشگاهی آنلاین و اینترنتی، از سال 1381 فعالیت خود را با فروش تلسکوپ، دوربین دوچشمی، لوازم طبیعتگردی و عکاسی آغاز نموده است و هم اکنون نیز با تجربه‌ای بالا در حال ارائه خدمات به مشتریان خود است.
این وب سایت با پشتوانه علمی و عملی بالا در زمینه تهیه و تجهیز مراکز آموزشی، فرهنگی و خدمات رسانی به عموم علاقه مندان به ستاره‌شناسی و طبیعتگردی، همراه شما در تمامی مراحل خرید ابزارهای رصدی است. شما می‌توانید برندهای معروفی مانند Meade، Celestron، SkyWatcher، ORION، Bresser، GSO و ... در این فروشگاه وجود دارد که این نشان از گستره فعالیت ما در زمینه‌های مختلف طبیعتگردی و ستاره‌شناسی می‌باشد.
به منظور هماهنگی بیشتر و اختصاص فضایی به عنوان نمایشگاه ثابت، دفتر ایران اپتیک در تهران و به آدرس میدان آرژانتین، خیابان الوند، نبش 37 غربی، خانه کارآفرینی، طبقه اول آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. ضمنا در نظر داشته باشید برای مشاوره حضوری حتما با شماره‌های فروشگاه تماس حاصل نمایید.

از سال 1397 فروشگاه ایران اپتیک با هدف بهبود وضعیت فروش و پشتیبانی خود، دو شریک حقیقی و یک شریک حقوقی را مورد قبول قرار داده است.شرکای حقیقی عبارتند از جناب آقای مهندس عباسی و سرکار خانم کریمی با 50 درصد سهام این فروشگاه، روند فعالیتهای جدیدی را رقم زدند.


\